Sveiciens Klusajā nedēļā!

Sveiciens Klusajā nedēļā!

Kroņa (corona) vīruss apzīmogojis mūsu eksistenci. Dzīvojam laikā, kad daudzi sabiedrības elki ir paņemti prom, piemēram, ceļošana, sports, slavenie mūziķi. Lai pievēršam acis tam, kas ir patiesi vienkāršs un īsts. Pēdējās dienās mani ļoti uzrunājusi šī dziesma, kas apvienojusi 2 senus korāļus. https://www.youtube.com/watch?v=GLeHDfCGKM0

Vai tās trofejas, kas tavās rokās, reiz tiks apmainītas pret godības kroni (1:10min)? Tam ir jābūt KRONIM, kas apzīmogo katru mūsu eksistences dienu!

Baltijas Globālajā Iniciatīvā daži zīmīgi notikumi. Aizvadītajā nedēļā aizsākām YouTube raidījumu zem nosaukuma MISSIO. Mērķis ir mācīt par misiju no Rakstiem, paplašināt skatījumu uz pasaules notikumiem un piedāvāt praktiskus soļus misijai. Pirmo epizodi vari redzēt šeit. https://www.youtube.com/watch?v=kc50HRooFyQ&feature=youtu.be   Lūdzu pieseko YouTubē. Padalies ar to Facebook. Tas palīdz iet plašumā.

Pārmaiņu un satricinājuma laikā turpināsim lūgt, atbalstīt viens otru un neļausim viens otram iekapsulēties.

Ar cieņu, mācītājs Pēteris Eisāns