Lielās piektdienas Lūgšanu nakts

Nosūtām Jūsu draudzēm uzaicinājumu piedalīties Lielās piektdienas Lūgšanu naktī caur Latvijas Kristīgo radio:

“Ja Es sūtīšu mēri Savai tautai, un Mana tauta, kas ir pēc Mana Vārda nosaukta, tad pazemosies un pielūgs un meklēs Manu vaigu, un atgriezīsies no saviem ļaunajiem ceļiem, tad Es viņus no debesīm uzklausīšu un piedošu viņu grēkus, un dziedināšu viņu zemi.”
/2. Laiku 7:13-14/

Šajā nopietnajā laikā, kad sabiedrībā valda satraukums, neziņa un bailes, starpkonfesionālais projekts “Lūgšanu nakts” un Latvijas Kristīgais radio aicina visus kristiešus uz Lielās piektdienas lūgšanu nakti radio ēterā.

10.aprīlī pulksten desmitos vakarā LKR studijā būsim kopā pārdomās un lūgšanās, kurās piedalīsies Tālivaldis Tālbergs, Modris Ozolinkevičs, Jānis Sadovskis, kā arī citi mācītāji un pielūgsmes mūziķi. Būs iespēja zvanīt uz ēteru un sūtīt savas lūgšanu vajadzības.
Lai sagatavotu sevi lūgšanu naktij, aicinām piektdien, 10.aprīlī, uz gavēni par sevi, savu draudzi un Latviju. Būsim vienoti lūgšanu naktī – kā mūris par mūsu zemi!
Vairāk informācijas pa tālruni 29296541 vai lkr.lv

Jānis Sadovskis